İnşaat Tabelası

İnşaat Tabelası

Adından da tahmin edeceğiniz gibi yapılacak inşaat hakkında bilgi veren ve aynı zamanda projenin reklamını yapan tabela modeline İnşaat Tabelası, bir başka deyişle şantiye tabelası denir. İnşaat tabelası diğer tabela modellerine göre farklıdır. Yani sadece ilgili firmanın adı ya da markası tabela üzerinde yer almaz. Bu tabelalarda yüklenici firmanın bilgileriyle birlikte inşaatın başlama ve bitiş tarihi, maliyeti, arsa bilgisi, izinleri ve mühendis bilgisi gibi pek çok detaya yer verilir. Yüksek kalite standartlarında tasarlanır ve üretilir ise inşaat bitimine kadar uygulama alanında sorunsuz şekilde kullanıma elverişlidir. Dolayısıyla bu noktada doğru firma tarafından hizmet almak önemlidir. Bu nedenle Gebze İnşaat Tabelası Fiyatları araştırmanızda hizmet alacağınız firmaların geçmişini titizlikle analiz etmeli, profesyonelliğinden emin olduğunuz kuruluşlardan biriyle iletişime geçmelisiniz.

İnşaat Tabelası Ölçüleri

İnşaat tabelaları tasarlanırken uzak mesafeden fark edilir ölçüleri içermesi gerekir. Ayrıca dış mekanda kullanılacağından ötürü yapı itibariyle olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklı olması da önemlidir. Yani orta sertlikte rüzgara dahi mukavemet göstermeyecek bir tabelanın zarardan başka bir getirisi olmayacağından ötürü İnşaat Tabelası tasarlatırken kendi menfaatiniz açısından uzman bir firmadan destek almanız gerekir. Çalışacağınız firmanın uzman olması İnşaat Tabelası Ölçüleri konusunda uygulama alanının doğru analiz edileceği ve tabelanın en uygun noktaya göre hesaplanarak tasarlanacağı anlamına gelmektedir.  Bu nedenle 50*70cm’den 150*900cm’e kadar değişken ebatlar içeren tabela konusunda deneyimli ve profesyonel bir işletmeden yardım almak isterseniz, konusunda uzman personellerle birlikte yol alan firmamızla iletişime geçerek yüksek kalitede hizmet alabileceğinizi belirtmek isteriz.

İnşaat Tabelası Yönetmeliği

İnşaat tabelası, ilgili projenin belediye tarafından yapılan incelemeler dahilinde belirtilen ölçülerde tasarlanması gerekir. Ayrıca İnşaat Tabelası Yönetmeliği kapsamında inşaat tabelası üzerinde yüklenici firma, ada parsel, mimari proje, statik proje, tesisat proje, yapı denetim, şantiye şefi, işin başlama ve bitiş tarihi, işin bedeli gibi bilgiler yer almalıdır. Dolayısıyla gerek yönetmelik gerekse üretim aşamasında tecrübeli ve teknik açıdan güçlü bir firmayla tanışmak isterseniz, tarafınıza en iyi kaliteyle İnşaat Tabelası üretebilecek özelliklere sahip firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU