Eczane Tabelası

Eczane Tabelası

Kişilerin bulundukları bölgede eczaneyi kolayca bulabilmesi adına 2014 yılında eczane tabelasının kırmızı ve beyaz renklerle belli ölçülerde tasarlanması gerektiği belirtilmiş ve yürürlüğe girmiştir. Dolayısıyla Eczane Tabelası diğer tabela modellerinde olduğu gibi çok geniş tasarım çeşitliliğine sahip değildir. Belli ölçülerde ve tasarımlarda üretilebilir. Ancak dış hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi ve görsel bakımdan kendini belli etmesi adına kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle hem Yönetmeliğe Uygun Tabela hem de kaliteli görselliğin bir arada sunulmasını istiyorsanız, bu noktada tercih edeceğiniz üretici firmayı iyi analiz etmeli ve alanında uzman bir kuruluştan destek almanız gereklidir.

Eczane Tabelası Ölçüleri

Yeni yasaya göre bir eczane yönetmeliğe uygun tabela yaptırmadığında kanunen cezai işlem görecektir. Bu nedenle eczane olarak işleyiş sürdüren her kurum Eczane Tabelası yaptırmak zorundadır. Bu bağlamda yönetmelik standartlarına uygun ölçülerde tabela yaptırmak istediğinizde eczanenin metrekaresine bağlı olarak 400*70cm’den 1000*70cm’ kadar değişken Eczane Tabelası Ölçüleri vardır diyebiliriz. Tabi ki, alt zeminde kullanılacak ölçüye bağlı olarak yazı yüksekliği de farklılık içerir. Bu konuda detaylı bilgi almak istediğinizde sektörün deneyimli firmalarından biri olarak uygulama alanına göre en verimli tabela sistemini tasarlayabileceğimizi belirtmek isteriz.  Bu doğrultuda Gebze Eczane Tabelası Yapan Firmalar araştırmanızı bizlerle tanışarak sonlandırmanız halinde kazançlı bir hizmet alacağınızın altını çizmek isteriz.

Eczane Tabelası Fiyatları                 

Eczane tabelası temelde 2 farklı şekilde üretilir. Birincisi ön cephede görünen eczane yazan tabladır. İkincisi ise eczanenin görünürlüğünü artırmak adına daha görünür bir şekilde sadece E harfini içeren kutu tabeladır. Eczane tabelasında zemin ölçüsünden kutu harf yüksekliği ve eczane ismine varana kadar her detay yönetmelikte belirtilen ölçüler doğrultusunda tasarlanmalıdır. Ancak belli standartlar doğrultusunda tasarlanıyor olsa bile değişken ebatlar içerdiğinden ötürü Eczane Tabelası Fiyatları kişiye özel şekilde hesaplanmaktadır. Bu nedenle doğru üretici firma ile anlaştığınızda hem yüksek kaliteli hem de ekonomik Eczane Tabelası sahibi olabileceğinizi belirterek, bu konuda en doğru adreslerinizden biri olduğumuzu da vurgulamak isteriz. Resmi web adresimizden hizmet görsellerimizi inceleyebilir, referanslarımıza göz atabilir ve dilediğinizde iletişime geçerek yüksek kaliteli hizmet ayrıcalığımızdan faydalanabilirsiniz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU