Araç Kaplama ( Araç Giydirme )

Araç Kaplama ( Araç Giydirme )

Pek çok aracın üzerinde daha önce hiç görmediğiniz renkleri görebilir veya bir aracın logo ile kaplandığına şahit olabilirsiniz. Hatta eski zamanlarda genelde dolmuş ve taksilerde uygulanan araç kaplama işlemi, günümüzde teknolojinin gelişmesiyle çok daha estetik görsellerle süslenebilecek duruma gelmiştir. Peki, Araç Kaplama Nedir? Sıfır veya ikinci el araç olsun fark etmeksizin aracın rengini beğenmeyen ya da aracını boyatmak yerine görselinde değişiklik yapmak isteyen kişiler için aracın orijinal boyasına zarar vermeden folyo ile kaplanmasına Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) denir. Tabi ki, bu işlem bir hayli uzmanlık gerektirdiğinden ötürü merdiven altı yerlerde uygulanması istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle Gebze Araç Kaplama konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, sizler için en doğru adreslerden biri olacağı için amatör ellere aracınızı teslim etmek yerine bizlerle iletişim kurabilir, aracınızı hayal ettiğinizden de iyi bir görsele çevirmemize ön verebilirsiniz.

Araç Kaplama Zararları

Aracınızı dış etkenlerden korumak, görselinde değişiklik yapmak veya firma tanıtım amacıyla Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) uygulamasından faydalanmak isterseniz, bu işlemi profesyoneller aracılığıyla yaptırdığınızda herhangi bir zararının olmadığını belirtebiliriz. Fakat amatör kişilere aracınızı teslim ettiğinizde kullanılan kalitesiz folyo nedeniyle aracınızın deforme olması yüksek ihtimaldir. Çünkü Araç Kaplama Zararları denildiğinde kalitesiz folyonun kısa sürede renginde solma, kabarma ve benzeri olumsuzluklar içerdiğini söyleyebiliriz. Bununla birlikte folyoyu söktürmek istediğinizde kaliteli folyo gibi kolaylıkla çıkmadığı ve çoğu zaman zımpara yaparak çıkartılarak aracın orjinal boyasına zarar verdiği de yine belirtilen olumsuzluklar arasındadır. Bu nedenle araç kaplama işlemi yaptırmak istediğinizde, olası sıkıntılarla karşılaşmamak adına uzman kişilerden yardım almanızı önermekteyiz.

Gebze Araç Kaplama Fiyatları

Belirttiğimiz gibi Araç Kaplama ( Araç Giydirme ) işlemi farklı kalite koşullarında uygulanmaktadır. Dolayısıyla bir firma sizlere cüzi bir rakam verirken diğeri biraz daha yüksek bir rakam belirttiğinde genelde uygun fiyatı tercih etmeniz, sizlere çeşitli olumsuzluklarla döneceğinden ötürü aracın modeli, istenen renk ve benzeri etkenlere göre değişen fiyat hususunda uzman bir firmayla görüşerek net bilgi alabilirsiniz. Bu bağlamda Gebze Araç Kaplama Fiyatları için firmamızla iletişime geçerek 1.kalite malzeme ve işçiliğin maliyetini öğrenebilir, sorunsuz alacağınız hizmetin ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU