s

Gebze’de Eczane Tabelası Nerede Yaptırılır?

Gebze’de Eczane Tabelası Nerede Yaptırılır?

Eczane tabelaları, 2014 yılında Eczane Tabela Yönetmeliği kapsamında standart hale getirilmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanarak resmi gazetede bildirilmiştir. Eczane tabelası kırmızı ve beyaz renk olmak üzere kurulduğu yerin ölçüsüne bağlı olarak standart ebatlar içermesindeki neden kuşkusuz hastaların eczaneyi kolayca bulabilmesi ve aynı zamanda eczaneler arasında haksız rekabetin oluşmaması gerektiğidir. Eczane tabelası her ne kadar belli standartlar doğrultusunda tasarlansa bile kaliteli üretim ve amatörce üretim arasında ciddi farklar oluşmaktadır. Bu bağlamda Gebze’de Eczane Tabelası Nerede Yaptırılır? Diye soracak olursanız, ekip ile ekipman açısından tam donanımlı tabela üreticilerinden birine yaptırılmalıdır şeklinde cevap verebiliriz. Gebze bölgesine en iyi hizmeti sunduğumuzu referanslarımızla kanıtlamış bir kuruluş olarak, eczane tabela tasarımı, üretim ve montajını kusursuz gerçekleştireceğimizi belirtir ve bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Eczane Tabelaları

Eczane tabelası belirttiğimiz gibi kurulacağı alana bağlı olarak belli standartlar içerdiğini belirtmiştik. Bu standartlara örnek verecek olursak;

  • Zemin ölçüsü 200cm içerikli eczane levhasında
  • Kırmızı tabela 200x45cm
  • Beyaz tabela150x50cm
  • Eczane ismi harf yüksekliği 9cm
  • Eczane harf yüksekliği 25cm olmalıdır.

 

  • Zemin ölçüsü 300cm içerikli eczane levhasında
  • Kırmızı tabela 300x70cm
  • Beyaz tabela 225x80cm
  • Eczane ismi harf yüksekliği 14cm
  • Eczane harf yüksekliği ise 38cm olması gerekir.

Yukarıda belirtilen Eczane Tabelası ölçüleri doğrultusunda yani yönetmeliğin izin verdiği koşullarda en iyi kaliteyle eczane tabelası temin etmek isterseniz, firmamızı arayarak ücretsiz keşif personellerimizi yönlendirebilir ve sizler için profesyonelce tasarım yapılmasını sağlayabiliriz. Yapılan eczane tabela tasarımına onay vermeniz durumunda en kısa sürede üretimin gerçekleşeceğini ve sorunsuz şekilde montajın yapılacağını da belirtmek isteriz.

Gebze Tabela Fiyatları

Tabela, kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda tasarlanan ve aynı zamanda en etkili tanıtım aracı niteliğini taşıyan ürünlerdir. Ancak söz konusu eczane tablası olduğunda belli standartlar taşıdığından ötürü tasarım konusunda maalesef ki diğer tabela modellerine kıyasla kısıtlama vardır. Ancak profesyonel koşullarda üretilen eczane tabelaları tabi ki, yüksek görsel kalite içermekte ve uygulama amacına en iyi şekilde hizmet etmektedir. Buradan yola çıkarak Gebze Tabela Fiyatları hakkında bilgi verecek olursak, uygulanacak tabelanın ölçüleri ve kullanılan malzeme kalitesi rakamlarda değişkenlik gösterecektir diyerek, net bilgi almak adına bizlerle irtibata geçip, merak ettiklerinize detaylı cevap alabileceğinizi söylemek isteriz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU