s

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela Nedir?

Totem tabela genellikle bir direk ile birlikte üst kısmında bir kasetten oluşan firma bilinirliğini artırma hususunda kişilerin başvurduğu tanıtım araçlarından biridir. Bu bağlamda Totem Tabela Nedir? Sorusuna karşın en etkili açık hava reklam araçlarından biridir demek de mümkündür. Totem tabelanın boyutu hedef alınan bölge ile birlikte coğrafi konumda göze alınarak değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla yapılması planlanan alan öncelikle uzman personeller tarafından keşif edilmeli ve sonrasında en verimli tasarım ile Totem Tabela üretilerek montajı gerçekleştirilmelidir. Totem tabela ilk üretim yıllarında tek düze bir model içerirken, zaman içinde bu alanda da gelişmeler gösterildiğinden ötürü bugün çok sıradışı şekilde tasarımlar yapılabilmektedir. Ancak ebat olarak diğer tabela modellerine kıyasla oldukça büyük olması nedeniyle olası kazaların önüne geçmek ve tabi ki uzun ömürlü kullanabilmek için totem tabela üretiminde kesinlikle profesyonel bir hizmet almak gerekir.

Totem Tabela Tasarımı

Oldukça etkili bir tanıtım aracı olan totem tabela tasarımında hedef alınan cepheye göre tabelanın şekli belirlenmektedir. Yani tabelanın tek cepheden görünmesi gerekiyorsa, tabelanın ön yüzü hedef cepheye karşı olmalıdır. Ancak her cepheden kendini belli etsin isteniyorsa, Totem Tabela tasarımı çift yönlü yapılmalı ve her cepheden rahatlıkla görünür ve fark edilir olmalıdır. Tabi ki, bu belirttiğimiz hususlar uzman kişiler tarafından ele alındığında oldukça hassas hesaplar doğrultusunda tasarım ve üretim gerçekleşeceği için sonuç yüz güldürücü olacaktır. İşte bunu sizlere sağlayabilecek ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, bizlerle iletişime geçmeniz durumunda yüz güldüren sonuçlar içeren bir hizmeti sizlere sunacaktır.

Totem Tabela Çeşitleri

Totem tabelalar uzun yol kenarları başta olmak üzere oteller, hastaneler, fabrikalar, okullar ve restoranlar gibi pek çok alanda tercih edilebilen, marka bilinirliği artırma konusunda olumlu geri dönüşler sağlayan tanıtıcı reklam araçlarının başında gelmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde son derece estetik modeller üretildiği için Totem Tabela Çeşitleri denildiğinde dikkat çekici simetrik yazılar, grafikler, ışıklı ve ışıksız pek çok formda tasarlanabildiğini belirtmek isteriz. Fiyat konusunda uygulanacak tasarım, ölçü ve kullanılacak malzeme çeşidi nedeniyle net bir rakam belirtmek mümkün olmadığından ötürü aklınızdaki tasarımı belirterek firmamızdan gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU