s

Kapı İsimlikleri Nerede Kullanılır?

Kapı İsimlikleri Nerede Kullanılır?

Çoğunlukla gravür oyma veya lazer kazıma tekniği ile cam, pirinç ya da alüminyum levhadan üretilen kapı isimlikleri, bir diğer adı ile yönlendirme tabelası olarak da kabul edilmektedir. Yani bir kişi hastaneye gittiğinde ulaşmak istediği hekim veya idari bölüm yöneticilerine kapı isimliği sayesinde çok daha kolay ulaşmaktadır. Dolayısıyla Kapı İsimlikleri Nerede Kullanılır? Diye oluşan meraka karşı başta hastaneler olmak üzere kamu kurumları, okul, şahsi daireler ve firmalar gibi alanlarda birim ve unvan belirtmekte kullanılır şeklinde cevap verebiliriz. Kapı isimliği birden fazla şekilde tasarlanabilir. Mesela bir modelinde alüminyum üzerine siyah renkle sadece kişi ad-soyadı ile birlikte kurum logosu belirtilirken, bir diğer modelde birden fazla renk, birim ve numara gibi detaylar yer alabilir.

Kapı İsimlikleri

İnsan sirkülasyonunun olduğu hemen her alanda kullanımı tercih edilen kapı isimlikleri, işleyişle birlikte hayatı kolaylaştıran ihtiyaç grupları arasında gelir. Daha önce gitmediğiniz bir ortamda yön veya birim bulmanıza yardımcı olan Kapı İsimlikleri, sizlerin firmanızı ziyaret eden müşterilerin de sıkıntı yaşamamasını sağlayacağından ötürü hem kurumsal kimlik kazanmanıza hem de belirttiğimiz gibi işleyişin kolaya indirgenmesine destek olmaktadır.  Ancak amatörce üretilen kapı isimliklerinde maalesef ki, zemin malzemesinde solma, renklerin silinmesi gibi olumsuzluklar meydana geldiğinden ötürü imajınızla birlikte uzun ömürlü kullanım bakımından kapı isimliği yaptırmayı planladığınızda profesyonel kuruluşlardan destek almanızı önermekteyiz.

Kapı İsimliği Fiyatları

Kapı isimliği genel olarak dikdörtgen, oval ve kare formunda bir veya birden fazla renk içeriği ile üretilmektedir. Şekil itibariyle değişken ebat ile beraber farklı malzeme kullanımı da söz konusu olduğundan ötürü Kapı İsimliği Fiyatları da tercih edilen özellik ve tasarıma bağlı olarak fiyat farkı içermektedir. Bu konuda net bilgiye ulaşmak adına sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olarak firmamızla iletişime geçerek merak ettiklerinize detaylı şekilde yanıt alabileceğinizi belirtmek isteriz. Firmamız, uzun yıllardır tabela üretim ve tanıtım araçları konusunda hizmet veren bir kuruluş olduğundan ötürü bu alanda doğan tüm ihtiyaçlarınızı titizlikle giderecektir. Bizler hakkında fikir edinmek adına web sitemizi ziyaret edebilir, çalışmalarımıza göz atabilir ve gerek gördüğünüzde iletişime geçebilirsiniz.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU